ART / Oil paintings / Oil painting 12176410

nr 1217 6410

Paul Trouillebert

(1829-1900), Frankrike

Paul Trouillebert (1829-1900), France. Landscape. Signed. Oil on canvas, 24x34 cm, duken uppklistrad på pannå, smärre skador.

OIL PAINTING, Landskap. Signerad. Olja på duk, 24x34 cm

Condition: duken uppklistrad på pannå, smärre skador

Paul Désiré Trouillebert, French painter, born 1829, dead 1900 .

4000

SEK 3000

Monday November 19 2018
at 18:13:22

19/11 18:08:22 1      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Paul Trouillebert

Read more about Paul Trouillebert